Ciekawe Badania
Skip to content Skip to navigation
 
1.
2.
3.
4.

Bezpieczeństwo Uczestników w czasie zagrożenia covid-19

Szanowni Państwo,

 

W trakcie uczestnictwa w badaniach kwalifikacyjnych oraz w wizytach ambulatoryjnych lub pobytowych z noclegami w ośrodku, dbamy o Państwa bezpieczeństwo poprzez szereg działań zgodnych z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Europejskiej Agencji Leków (EMA) i Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Polsce.

 

  • Ilość zaproszonych osób jest ograniczona, aby móc zachować 2 metrową odległość pomiędzy osobami przebywającymi w ośrodku. Ta metoda według WHO jest najskuteczniejszym sposobem zapobiegania przenoszenia się infekcji.

 

  • Aby mieć kontrolę nad ilością uczestników obecnych w ośrodku, przyjmujemy jedynie osoby zaproszone wcześniej telefonicznie. Prosimy o ścisłe stosowanie się do ustalanych godzin przyjścia.

 

  • Po przyjściu do ośrodka uczestnicy otrzymują maseczki. Wszyscy proszeni są o noszenie ich w trakcie wizyt kwalifikacyjnych i ambulatoryjnych. Przed wejściem do ośrodka należy umyć ręcę, a następnie zdezynfekować lub zamiennie nałożyć rękawiczki jednorazowe.

 

  • Przed wejściem przeprowadzany jest krótki wywiad epidemiologiczny mający na celu ustalenie profilu bezpieczeństwa każdej osoby. Mierzona jest temperatura przy każdym wejściu, jak również w dowolnym momencie pobytu.

 

  • W czasie kontaktu z uczestnikami nasz personel nosi plastikowe przyłbice i maseczki. Wszystkie powierzchnie, z którymi Państwo możecie mieć kontakt są regularnie dezynfekowane. Kubeczki do picia, sztućce i naczynia są jednorazowe lub przydzielone do poszczególnych osób. Wszystkie pomieszczenia są regularnie wietrzone.

 

Życzymy miłego i spokojnego pobytu w ośrodku MTZ Clinical Research.